Number of persons
  • 1 person
  • 2 persons
  • 3 persons
  • 4 persons
  • 5 persons

PF 2021

Vážení klienti,
ďakujeme za vašu priazeň v r. 2020, za to, že sme v tomto neľahkom roku mali možnosť vám spríjemniť vaše voľné chvíle, prípadne vám u nás vytvorili podmienky na pracovné aktivity a podujatia.

Želajme si, aby bol nový rok pre nás všetkých úspešný, upevnili si zdravie a priniesol nám množstvo príjemných spoločenských okamihov.

Tešíme sa na vás opäť v r. 2021.

 

V súčasnosti je hotel s jeho prevádzkami zatvorený, nakoľko aktuálna situácia a opatrenia nám to nepovoľujú. Uzatvorené je teda aj naše wellness centrum spolu s krytým bazénom. V súvislosti s permanentkami do bazéna, tiež fitnes centra, resp. na tenis platí informácia, ktorú sme zverejnili už v októbri, keď sme museli na základe opatrení krízového štábu SR a Úradu verejného zdravotníctva SR uzavrieť hotel. T. j. ich platnosť sa bude predlžovať po znovuotvorení hotela na tú dobu, kedy bol wellness, fitness, kurty uzavreté.

O znovuotvorení hotela, jeho prevádzok vás budeme informovať prostredníctvom našich sociálnych sietí a hotelovej web stránky.

Veríme, že nadchádzajúce obdobie vy aj my v zdraví zvládneme a čoskoro vám budeme môcť poskytnúť naše služby opäť v plnom rozsahu.

Ďakujeme vám za pochopenie.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close