Počet osôb
  • 1 osoba
  • 2 osoby
  • 3 osoby
  • 4 osoby
  • 5 osoby

Svadby

Rozprávková svadba v Park Hoteli Tartuf

Veľkej obľube sa v našom hoteli tešia svadby. Ľudia prichádzajú prežiť svoj veľký deň na miesto, kde ich čaká krásne a romantické prostredie i profesionálny prístup personálu. V rámci organizovania svadieb poskytujeme komplexné služby.

Romanticky pôsobiaci historický kaštieľ je vhodným priestorom na usporiadanie Vášho nezabudnuteľného svadobného dňa. Ponúka Vám 5 salónikov a reštauráciu s kaviarňou. Svadobný obrad s hostinou Vám vieme pripraviť nielen v interiéri, ale aj v exteriéri pod altánkom, prípadne pod holým nebom v parku. Cirkevný sobáš je možné uskutočniť tiež v neďalekom rímsko-katolíckom kostole.   

Hľadáte i vy to pravé miesto pre svadbu, svadobnú hostinu alebo tiež samotný obrad? Splňte si vaše priania, rozhodnite sa pre Park Hotel Tartuf  - vaša svadba bude exkluzívna a neopakovateľná.

V prípade záujmu o svadbu u nás, Vám radi ukážeme priestory a zodpovieme ďalšie Vaše otázky. Viac informácií nájdete ďalších podstránkach, poskytne Vám ich tiež recepcia hotela. 

Dovolíme si Vás informovať, že prijímame rezervácie termínov na usporiadanie svadieb pre r. 2019 i r. 2020.


foto č. 2, 5-7: Lioneer Photostudiowww.lioneer-photo.eu 
foto č. 4, 8-10: Peter Rigo Photographywww.rigopeter.sk
foto č. 11: Marek Suchý - www.fotosuchy.skwww.fotosuchy.sk

Táto webová stránka používa cookies

Táto webová stránka používa cookies, aby Vám umožnila čo najlepší zážitok z našich webových stránok. Viac v Pravidlách ochrany osobných údajov.

V poriadku