Počet osôb
  • 1 osoba
  • 2 osoby
  • 3 osoby
  • 4 osoby
  • 5 osoby

Svadby

Rozprávková svadba v Park Hoteli Tartuf

Veľkej obľube sa v našom hoteli tešia svadby. Ľudia prichádzajú prežiť svoj veľký deň na miesto, kde ich čaká krásne a romantické prostredie i profesionálny prístup personálu. V rámci organizovania svadieb poskytujeme komplexné služby.

Romanticky pôsobiaci historický kaštieľ je vhodným priestorom na usporiadanie Vášho nezabudnuteľného svadobného dňa. Ponúka Vám 5 salónikov a reštauráciu s kaviarňou. Svadobný obrad s hostinou Vám vieme pripraviť nielen v interiéri, ale aj v exteriéri pod altánkom, prípadne pod holým nebom v parku. Cirkevný sobáš je možné uskutočniť tiež v neďalekom rímsko-katolíckom kostole.   

Hľadáte i vy to pravé miesto pre svadbu, svadobnú hostinu alebo tiež samotný obrad? Splňte si vaše priania, rozhodnite sa pre Park Hotel Tartuf  - vaša svadba bude exkluzívna a neopakovateľná.

V prípade záujmu o svadbu u nás, Vám radi ukážeme priestory a zodpovieme ďalšie Vaše otázky. Viac informácií nájdete ďalších podstránkach, poskytne Vám ich tiež recepcia hotela. 

Dovolíme si Vás informovať, že prijímame už rezervácie termínov na usporiadanie svadieb pre r. 2021. Samozrejme vám vieme ešte ponúknuť aj zostávajúce voľné termíny pre rok 2020.


foto č. 2, 5-7: Lioneer Photostudiowww.lioneer-photo.eu 
foto č. 4, 8-10: Peter Rigo Photographywww.rigopeter.sk
foto č. 11: Marek Suchý - www.fotosuchy.skwww.fotosuchy.sk

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij