Počet osôb
  • 1 osoba
  • 2 osoby
  • 3 osoby
  • 4 osoby
  • 5 osoby

SVADOBNÁ SEZÓNA 2021 SA ZAČALA

Počas takmer dvadsaťročnej histórie fungovania Park Hotela Tartuf sa z kaštieľa stalo synonymum ideálneho miesta pre vysnívanú svadbu na najvyššej úrovni. Tešíme sa, že môžeme konečne začať tohoročnú svadobnú sezónu.

Prednosťou hotela je, že sa  nachádza na vidieku, na odľahlom mieste, kde ľudia nájdu pokoj a oddýchnu si od zhonu a mestského stresu. Ponúka 5 salónikov a reštauráciu s kaviarňou. Svadobný obrad s hostinou je možné pripraviť nielen v interiéri, ale aj v exteriéri pod altánkom, prípadne pod holým nebom v parku. Cirkevný sobáš sa dá uskutočniť tiež v neďalekom rímsko-katolíckom kostole.

Hľadáte i vy to pravé miesto pre svadbu, svadobnú hostinu alebo tiež samotný obrad? Splňte si vaše priania, rozhodnite sa pre Park Hotel Tartuf a pridajte sa k mnohým spokojným párom, ktorí prežili svoj veľký deň v našom hoteli. Vaša svadba bude rozprávková.Ak vám náš hotel učaroval, tak  viac informácii nájdete na podstránke Svadby, prípadne kontaktujte priamo recepciu hotela - tartuf@tartuf.sk alebo +421 37 633 02 35, +421 915 768 891.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij