Počet osôb
  • 1 osoba
  • 2 osoby
  • 3 osoby
  • 4 osoby
  • 5 osoby

ROZPRÁVKOVÁ SVADBA V PARK HOTELI TARTUF

Veľkej obľube sa u nás tešia svadby. Ľudia prichádzajú prežiť svoj veľký deň na miesto, kde ich čaká krásne a romantické prostredie i profesionálny prístup personálu. V oblasti organizovania svadieb poskytujeme komplexné služby.
 

Romanticky pôsobiaci historický kaštieľ je vhodným priestorom na usporiadanie vášho nezabudnuteľného svadobného dňa. Ponúka Vám 5 salónikov a reštauráciu s kaviarňou, tiež anglický park pre exteriérovú svadbu alebo obrad. 

Hľadáte i vy to pravé miesto pre svadbu, svadobnú hostinu alebo tiež samotný obrad? Splňte si vaše priania, rozhodnite sa pre Park Hotel Tartuf a pridajte sa k mnohým spokojným párom, ktorí prežili svoj veľký deň v našom hoteli. Vaša svadba bude rozprávková. 


foto: Lioneer Photostudiowww.lioneer-photo.eu


Radi by sme vám ponúkli jedinečné miesto pre usporiadanie vašej svadby v tomto i budúcom roku. Ak vám náš hotel učaroval, tak  viac informácii a fotografií nájdete na podstránke Svadby, prípadne kontaktujte priamo recepciu hotela - tartuf@tartuf.sk alebo +421 37 633 02 35.

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij