Počet osôb
  • 1 osoba
  • 2 osoby
  • 3 osoby
  • 4 osoby
  • 5 osoby

KURZY GOLFU

Získajte výhodne tzv. Zelenú kartu, ktorá vás oprávňuje k samostatnej hre na riadnom golfovom ihrisku na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Pár kilometrov od Nitry, v našom hoteli je k dispozícii nový 3D golfový simulátor. Tu môžu všetci golfisti, držitelia Zelenej karty, hrať golf bez ohľadu na počasie po celý rok. Viac informácií  o simulátore nájdete na našej stránke alebo kontaktujte priamo recepciu hotela +421(0)37 633 02 35.
 
Aktuálne v spolupráci s golfovým ihriskom RED OAK NITRA otvárame KURZY GOLFU. Získajte spomínanú kartu, ktorá vás oprávňuje k samostatnej hre na riadnom golfovom ihrisku na Slovensku, ale aj v zahraničí. 

Skúsený tréner a výhodná cena


Kurzy zabezpečuje skúsený tréner Tomáš Rádl, ktorý sa bude počas 1 lekcie/hodiny naraz venovať jednému alebo max. dvom hráčom. Pri 2 hráčoch je kurz výhodnejší, cena na 1 osobu je vtedy nižšia. Odporúčame vám v prípade záujmu absolvovať naraz resp. za sebou 2 lekcie  v jeden deň. Je to overený spôsob, ktorý využívali absolventi doterajších kurzov u nás.
Počas lekcií golfu nebudú účastníci rušení okolím, pohľadmi iných ľudí, nakoľko je simulátor umiestnený v samostatnom priestore, kde nemá nikto iný prístup.

Bližšie info a prihlášky na tomas.radl@redoakgolf.sk a 0918 210 250.

SKÚSTE TO AJ VY!

Táto webová stránka používa cookies

Táto webová stránka používa cookies, aby Vám umožnila čo najlepší zážitok z našich webových stránok

V poriadku